fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

KOMMENTAR: Hvorfor Listhaug har rett og drapstruslene hun har mottatt

mars 16, 2018
PARTILEDER I NORGESDEMOKRATENE, GEIR UGLAND JACOBSEN. (Foto: Privat)

Partileder: «Legg ned NRK!»

november 26, 2025
(Pixabay)

90 prosent av søkerne om julehjelp er muslimer

november 24, 2025
Illustrasjonsbilde / Pixabay

Når valgte vi vekk familien?

oktober 26, 2025
Meya Åberg (16) ble overfallsvoldtatt av en 18-årig flyktning fra Eritrea. (Foto: Privat / Remix News)

Svenske Meya (16) ble voldtatt av Mohamed – saken får internasjonal oppmerksomhet

oktober 23, 2025
(Illustrasjon: Wikipedia / PST / Etterretningstjenesten).

Hvor er politiet, PST, Forsvaret og etterretningstjenesten?

oktober 21, 2025
Foto: Politiet. Antifascister arrestert av politiet i Portland, Oregon, USA.

Forestill deg at du er «antifascist»

oktober 6, 2025
Droner har blitt svært aktuelle i moderne krigføring. Nå har flere blitt observert i Oslo som førte til at Gardermoen ble stengt. (Illustrasjonsbilde: CC0 Public Domain)

Leserinnlegg: Dronene på Oslo Lufthavn Gardermoen – falsk flagg?

oktober 3, 2025
(Youtube logo / Lykten.no)

Youtube innrømmer massiv politisk sensur – tilbyr brukere å komme tilbake!

september 24, 2025
Øyvind Eikrem under Norgesdemokratenes remigrasjonskonferanse. (Foto: Norgesdemokratene).

Ideen om repatriering vinner fram – også i Norge

september 5, 2025
Muhammad (Anonymisert av avisen Bild) / 16-årige Liana. Foto: Train tracks at Brundall by Helen Steed, CC BY-SA 2.0 / Privat / Samnytt.se

Ukrainsk jente (16) flyktet fra krigen – myrdet av ulovlig innvandrer i Tyskland

september 4, 2025
(Illustrasjonsbilde / polisen).

Politiet: Flere utvisninger forhindret over 100.000 forbrytelser

august 22, 2025
(Bilde: Privat / Samnytt.se / iStock)

79-årig pleiepasient fikk kattemat til frokost – «Språkutfordringer»

august 9, 2025
(Illustrasjon: Norgesdemokratene.no)

Vold, ran og drap – til høsten kan du stoppe det

juni 1, 2025
(Illustrasjonsbilde / Pixabay)

Er NATO en forsvarsorganisasjon?

april 19, 2025
Skjermbilde fra Youtube. Anne Weider Aasen rynker på nesen. (Video lenger ned i saken).

Rynket på nesen, men ga konservativt bokforlag medhold (VIDEO)

februar 28, 2025
(Foto: Legatum Publishing)

Ytringsfrihet under press i bokbransjen

februar 27, 2025
(Illustrasjon)

Faktisk.no fratatt retten til faktasjekking

januar 14, 2025
Massepsykose (Illustrasjon/Grok/Lykten.no).

Massepsykose – hvordan kan nordmenn være så lette å lure?

januar 4, 2025
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
fredag, desember 5, 2025
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Notiser

KOMMENTAR: Hvorfor Listhaug har rett og drapstruslene hun har mottatt

Frieord.no Av Frieord.no
mars 16, 2018
i Notiser
Reading Time: 2 mins read
316
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Under Arbeiderpartiet har Norge hatt bortimot åpne grenser for innvandrere fra den tredje verden. Land og kontinenter uten demokrati, uten ytringsfrihet og uten menneskerettigheter. Land der kvinner, barn og dyr ses på og behandles som mindreverdige og uten rettigheter. Land der religiøse lover og klankultur står over menneskeskapte lover.

Under Arbeiderpartiet har vi i Norge fått både innenlandske og utenlandske terrorister, med tap av menneskeliv, bomber, skyting med maskingevær på gatene og bevæpnet politi på offentlige plasser. Ja selv i barnetogene på 17. mai.

Terrorister, og mennesker som støtter terrorisme og terrorgrupper, blir behandlet med silkehansker. Mullaer og religiøse fanatikere får både sosialstøtte, velferd og beskyttelse av norske myndigheter.

Arbeiderpartiet har tillatt massiv bygging av moskeer og fremmede gudshus, der hatet mot Vesten og kristendommen har fått blomstre uforstyrret.

Arbeiderpartiet har sørget for en bolig og innvandringspolitikk som har ført til etnisk segregering, ghettodannelser og utenforskapsområder, som vi nå ser begynner å skape store problemer for blant annet politiet og bydeler.

Arbeiderpartiet har sørget for at terrorister som har reist til utlandet for å begå massedrap kan komme hjem til Norge igjen uten å miste verken statsborgerskap eller rettigheter til alle våre velferdsgoder.

Arbeiderpartiet har tillatt at disse samme personene kan gå fritt rundt på gater og torg, blant våre kvinner, barn og eldre. Vi vet ikke hvem de er, hva de har gjort eller hva vårt sikkerhetspoliti har på dem.

Arbeiderpartiet har sørget for at vi nå har terrorbarrierer (Koran-klosser) på vår paradegate Karl Johan og utenfor stadig flere kjøpesentre. Ifølge Politiets sikkerhetstjeneste er det opptil et titalls personer som ville bli rammet av et eventuelt tap av statsborgerskap for personer med muslimske terrorkoblinger. En slik lov har ingen av de rødgrønne partiene ønsket å støtte. Hva skjer den dagen en av disse personene står bak et terrorangrep i Norge med tap av menneskeliv?

Da Sylvi Listhaug la ut et innlegg på sosiale medier om denne utviklingen så ble det altså storm i et vannglass. I medias lille boble. I de venstreorienterte politikernes lille dukkehus. For der kan alt gå an.

Istedenfor å ta debatten om disse fakta nevnt ovenfor, har man valgt en heksejakt på Listhaug for å ha tatt opp dette problemet i vårt samfunn. En magiker ville vært imponert av trikset.

Kjære Arbeiderpartiet, Sosialistisk Venstreparti og resten av dere gråtekonene på venstresiden som har huffet og puffet de siste dagene. Hvis dere ikke tåler å bli kritisert for deres uansvarlige politikk så bør dere kanskje finne et annet yrke.

GROVE TRUSLER: På nettet skriver personer tilhørende ytre venstre at de ønsker at Listhaug både skal gjengvoldtas og drepes av en muslimsk terrorist. (Skjermbilde: Ukjent).
Tags: ArbeiderpartietDebattErna SolbertfremmedkrigereFremskrittspartietFrP; APHøyreislamJonas Gahr StøreNorgepolitikkSiv JensenstatsborgerskapSylvi Listhaugterror
Del126Tweet79Del16

Unsubscribe
Frieord.no

Frieord.no

Artikkelen/artiklene er hentet fra de nedlagte nettstedene Frieord.no og Ordetermitt.com

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.

 
Laster kommentarer...
Kommenter
    ×