fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

Hvorfor torturerer demokratene en tydelig demenspreget Joe Biden?

oktober 13, 2020
PARTILEDER I NORGESDEMOKRATENE, GEIR UGLAND JACOBSEN. (Foto: Privat)

Partileder: «Legg ned NRK!»

november 26, 2025
(Pixabay)

90 prosent av søkerne om julehjelp er muslimer

november 24, 2025
Illustrasjonsbilde / Pixabay

Når valgte vi vekk familien?

oktober 26, 2025
Meya Åberg (16) ble overfallsvoldtatt av en 18-årig flyktning fra Eritrea. (Foto: Privat / Remix News)

Svenske Meya (16) ble voldtatt av Mohamed – saken får internasjonal oppmerksomhet

oktober 23, 2025
(Illustrasjon: Wikipedia / PST / Etterretningstjenesten).

Hvor er politiet, PST, Forsvaret og etterretningstjenesten?

oktober 21, 2025
Foto: Politiet. Antifascister arrestert av politiet i Portland, Oregon, USA.

Forestill deg at du er «antifascist»

oktober 6, 2025
Droner har blitt svært aktuelle i moderne krigføring. Nå har flere blitt observert i Oslo som førte til at Gardermoen ble stengt. (Illustrasjonsbilde: CC0 Public Domain)

Leserinnlegg: Dronene på Oslo Lufthavn Gardermoen – falsk flagg?

oktober 3, 2025
(Youtube logo / Lykten.no)

Youtube innrømmer massiv politisk sensur – tilbyr brukere å komme tilbake!

september 24, 2025
Øyvind Eikrem under Norgesdemokratenes remigrasjonskonferanse. (Foto: Norgesdemokratene).

Ideen om repatriering vinner fram – også i Norge

september 5, 2025
Muhammad (Anonymisert av avisen Bild) / 16-årige Liana. Foto: Train tracks at Brundall by Helen Steed, CC BY-SA 2.0 / Privat / Samnytt.se

Ukrainsk jente (16) flyktet fra krigen – myrdet av ulovlig innvandrer i Tyskland

september 4, 2025
(Illustrasjonsbilde / polisen).

Politiet: Flere utvisninger forhindret over 100.000 forbrytelser

august 22, 2025
(Bilde: Privat / Samnytt.se / iStock)

79-årig pleiepasient fikk kattemat til frokost – «Språkutfordringer»

august 9, 2025
(Illustrasjon: Norgesdemokratene.no)

Vold, ran og drap – til høsten kan du stoppe det

juni 1, 2025
(Illustrasjonsbilde / Pixabay)

Er NATO en forsvarsorganisasjon?

april 19, 2025
Skjermbilde fra Youtube. Anne Weider Aasen rynker på nesen. (Video lenger ned i saken).

Rynket på nesen, men ga konservativt bokforlag medhold (VIDEO)

februar 28, 2025
(Foto: Legatum Publishing)

Ytringsfrihet under press i bokbransjen

februar 27, 2025
(Illustrasjon)

Faktisk.no fratatt retten til faktasjekking

januar 14, 2025
Massepsykose (Illustrasjon/Grok/Lykten.no).

Massepsykose – hvordan kan nordmenn være så lette å lure?

januar 4, 2025
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
fredag, desember 5, 2025
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Kommentar

Hvorfor torturerer demokratene en tydelig demenspreget Joe Biden?

Latterliggjort og stakkarsliggjort - hva får demokratene i USA til å dytte foran seg en tydelig demenspreget og forvirret bestefar på scenen foran millioner av mennesker? Biden vet ofte ikke hvor han er, hvem han snakker med eller hvilket politisk verv han kjemper for.

Redaksjonen Av Redaksjonen
oktober 13, 2020
i Kommentar
Reading Time: 3 mins read
444
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Hvor er jeg? Hvem står ved min side? Hva slags posisjon jobber jeg mot? Dette er spørsmål som demokratenes 77-årige Joe Biden har hatt store problemer med å besvare flere ganger det siste året. Hva er årsaken til at demokratene ikke klarte å finne en passende kandidat i 50-60-årene med talegavene og de kognitive evnene i orden?

Det hjalp heller ikke at man valgte en visepresident kun utifra hennes kjønn og hudfarge og ikke hennes evner og vinnende personlighet. Biden og Kamala Harris gikk i strupen på hverandre under demokratenes nominasjonsprosess, og det gikk så langt at Harris påstod at Biden var en rasist. Det er det nærmeste man kommer en offentlig brennmerking i 2020. Allikevel står de nå altså side ved side som demokratenes kandidater for Det hvite hus i 2021. Harris selv ble angrepet av demokratiske motpart Tulsi Gabbard for sin harde linje overfor afroamerikanere og motstand mot å gi amerikanske borgere sine grunnlovsfestede menneskerettigheter.

Les også: NRK «glemte» å informere sine lesere om den store mengden sorte Trump-tilhengere utenfor Det hvite hus

Les også: Flere norske Twitter-brukere ønsker Trump død – forfatter Erlend Loe kjemper mot skadefryd

Der Trump holder store folkemøter, snakker i timesvis uten teleprompter, flyr jorda rundt på internasjonale toppmøter, har Biden knapt vist seg offentlig det siste året. På under fire år i Det hvite hus har Trump hjulpet til i flere mangeårige konflikter, stoppet IS og fått tidligere fiender i Midtøsten og Asia til det samme bordet. Sammenlign dette med Bidens åtte år som visepresident og 47 år som senator, der han har absolutt ingenting å vise til av fremskritt og progresjon for det amerikanske folk eller internasjonalt. Faktisk var Obama og Biden i sammenhengende krig i de åtte årene de regjerte. En politikk som nå blant annet har fått minoriteter og venstreekstreme grupper til å brenne ned amerikanske byer. «Biden gjemmer seg i kjelleren», har blitt en vanlig frase i amerikansk politikk.

Les også: «Du er vår president og vi elsker deg så så mye»

Det er rett og slett inhumant å paradere en tydelig demenspreget mann som snubler i sine ord. Som ikke klarer å fullføre setninger og som kommer med uttalelser som er svært uegnet for en presidentkandidat – nettopp på grunn av sin mentale tilstand. Detter er heller ikke noe som akkurat har funnet sted, men Bidens mentale regresjon har pågått i flere år og vært en dårlig skjult hemmelighet i Washington og blant massemedia. Nylig gikk Speaker of the house, Nancy Pelosi, ut og kunngjorde at man ønsket å se på det 25 grunnlovstillegget som gjør at man kan avsette en sittende president hvis han ikke er egnet for jobben. Mange så på dette ikke som et angrep på Donald Trump og han nylige Covid-19 smitte, men som en mulighet for å avsette Joe Biden og innsette Kamala Harris, om Biden skulle vinne i november.

Demokratene burde skamme seg. Sammen med massemedia. De er villige til å dytte en tydelig sliten og demenspreget mann foran seg i et politisk spill der man til slutt ønsker å se en farget kvinne i Det hvite hus. Ikke fordi hun er den beste personen for posisjonen, men fordi politisk korrekthet og det sosialistiske hjerneviruset har satt seg fast hos demokratene.

Les også: Visepresident Pence vant debatten – massemedia takler det ikke

Les også: Hillarys talskvinne, journalister, skuespillere og verifiserte Twitter-brukere – «Vi håper Trump dør av Covid-19»

Tags: DemensDonald TrumpJoe BidenUSAValg
Del178Tweet111Del22

Unsubscribe
Redaksjonen

Redaksjonen

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.