fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

Makthaverne du aldri valgte

mars 12, 2022
(Fotomontasje / skjermbilde / NRK / Legatum Publishing / Lykten)

– Innvandringslobbyen har blod på hendene og vi bør ha selvtillit nok til å påpeke dette

mars 27, 2023
(Pixabay)

Det skandinaviske korthuset

mars 25, 2023
Partileder i Demokratene, Geir Ugland Jacobsen (Foto: Privat).

Norgesdemokratene og Ukraina – tilsvar fra partileder Geir Ugland Jacobsen

mars 24, 2023
(Pixabay)

Den «globale landsbyen» overtar gamle Norge

mars 22, 2023

Nyhetsrunden 21.3.2023 – Ap-rasisme, politiet frykter grovere gjengvold, 16-åring nær halshugget i Danmark og falske hatforbrytelser

mars 21, 2023
(Pixabay)

Vindturbiner er ikke bærekraftig på noe vis – verken økonomisk eller for miljøet og naturen

mars 19, 2023
(Pixabay)

Gni søvnen ut av øynene før det er for sent !

mars 16, 2023
Narcissus av Caravaggio. (år 1596).

Kjemp for alt du har kjært!

mars 13, 2023
Skjermbilde: iNyheter

Partileder i Norgesdemokratene kommenterer uroen i partiet

mars 12, 2023

Nyhetsrunden 12.3.2023 – Drapsforsøk i Oslo, Sverige synker videre ned i innvandrervolden, finske skolegutter mishandlet og mye mer

mars 12, 2023
(Pixabay)

Ukraina – åstedet for den gamle verdens ende?

mars 7, 2023

Nyhetsrunden 5.3.2023 – Nav-kontorer skal barrikaderes, nytt islamsk terrorangrep i Sverige og Trump krever 50 billioner dollar fra Kina

mars 5, 2023
Pixabay

Siste rester av vestlig kultur skal ødelegges

mars 3, 2023

Nyhetsrunden 28.1.2023 – Pengedryss over anti-norske organisasjoner, 11-åringer seksuelt overfalt på badeland, og eldre og syke kastes ut av sine boliger

februar 28, 2023
(Foto: Pixabay)

Biomatene – dine nye arvinger?

februar 27, 2023
Amsterdam sentrum denne uken. (Foto: Lykten.no)

Leserbilder: Amsterdam er full av søppelhauger

februar 24, 2023
Redaksjonen i New York Times i midten av forrige århundre. (Pixabay)

Journalistikkens knefall for politiske kuppmakere!

februar 23, 2023
The National Guard / CC BY 2.0

Brookings: Færre euroamerikanere i USA

februar 22, 2023
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
mandag, mars 27, 2023
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Dagens video

Makthaverne du aldri valgte

Den globale finanseliten påvirker samfunnet gjennom plattformer som World Economic Forum og Bilderberg Group. I denne dokumentaren av Jonas Nilsson får vi se hvordan den påvirkningen pågår i praksis.

Henrik Arnesen Av Henrik Arnesen
mars 12, 2022
i Dagens video
Reading Time: 1minutter å lese
470
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Har du hørt om Blackrock? Vanguard? Det finnes massive selskaper som eier mange av de mest kjente selskapene du faktisk har hørt om. Hva er deres mål med en så stor makt? Har de en agenda? Har du tenkt på hvem som styrer innvandringspolitikken, reklamen og de sosiale mediene? Som i bunn og grunn påvirker nesten alt i vår hverdag, fra miljøpolitikk til huskjøp. Som har akademia, massemedia og politikerne i baklomma. Som vil fjerne nasjonalstatene og erstatte disse med en verdensorden, der du og jeg er «verdensborgere». Der vi ikke eier noen ting. Der vi blir styrt av sosialt kredittsystem. Og der de påstår at vi vil være glade for dette. WEF – World Economic Forum, er et tannhjul i denne gigantiske mekanikken. Se dokumentaren som tar et dypdykk i ondskapen.

Fra Wikipedia:

BlackRock, Inc. er en amerikansk multinasjonal fondsforvalter basert i New York. Grunnlagt i 1988 som en del i Blackstone Group, som en forvalter for risikostyring og fast inntekt institusjonell kapitalforvalter. BlackRock er verdens største kapitalforvalter, med mer enn $9 billioner i eiendeler under forvaltning i juli 2021.[5] BlackRock opererer globalt med 70 kontorer i 30 land, og har kunder i 100 land. (Sitat slutt).

In English: 

Tags: Agenda2030BilderbergerBlackrockEuropaKlaus SchwabøkonomiRockefellerRothschildVanguardWallenbergWEF
Del188Tweet118Del24

Unsubscribe
Henrik Arnesen

Henrik Arnesen

Journalist, ektemann og pappa. Nasjonalkonservativ og glad i landet mitt. Grønland barnehage og Lakkegata skole. Vekter i Oslo sentrum. Nå selvstendig næringsdrivende. Kontakt meg via e-post.

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.