fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

USA har blitt lovløshetens land (video)

desember 18, 2021
(Illustrasjon: Norgesdemokratene.no)

Vold, ran og drap – til høsten kan du stoppe det

juni 1, 2025
(Illustrasjonsbilde / Pixabay)

Er NATO en forsvarsorganisasjon?

april 19, 2025
Skjermbilde fra Youtube. Anne Weider Aasen rynker på nesen. (Video lenger ned i saken).

Rynket på nesen, men ga konservativt bokforlag medhold (VIDEO)

februar 28, 2025
(Foto: Legatum Publishing)

Ytringsfrihet under press i bokbransjen

februar 27, 2025
(Illustrasjon)

Faktisk.no fratatt retten til faktasjekking

januar 14, 2025
Massepsykose (Illustrasjon/Grok/Lykten.no).

Massepsykose – hvordan kan nordmenn være så lette å lure?

januar 4, 2025

– Det går en grense for hvor mange kriser et folk skal tåle, sier Ugland Jacobsen i nyttårstalen til Norgesdemokratene

januar 1, 2025

Det å sette spørsmålstegn ved kvinners rett til abort gjør du ikke ustraffet i dagens politiske klima

desember 20, 2024
Grafikk: Rett på media

Joe Biden benådet sin sønn for titalls kriminelle handlinger – inkludert «laptopen fra helvete»

desember 2, 2024
Thomas Hylland Eriksen, professor i sosialantropologi, holder appell under en demonstrasjon for papirløse asylsøkere i 2011. (Foto: GAD / CC BY-SA 3.0)

Thomas Hylland Eriksen er død – en spiker i den norske kista

november 28, 2024
Frostatingloven fra Magnus Den Gode på midten av 1000 tallet

Rettsstaten og objektiv lovgivning

november 24, 2024
(Illustrasjonsbilde / Canva)

Sivilisasjonens evige utfordringer

november 9, 2024

LIVE! USA-valget 2024 – følg valgkvelden og natten her!

november 5, 2024
Foto: Brett Weinstein (Wikipedia user Nrbelex), CC BY-SA 2.0)

VALGET I USA: Frykter opptøyer hvis Trump vinner

november 5, 2024

Donald Trump på verdens største podcast – se intervjuet her!

oktober 26, 2024

Trump på verdens største podcast – NRK i panikkmodus

oktober 23, 2024
Tryggere i Irak enn Sverige, forteller en tidligere flyktning. (Foto: Skärholmen August 2014 /Arild Vågen /  Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)

Sveriges forfall – Iraker flyttet tilbake til hjemlandet – «Mye tryggere enn i Sverige»

oktober 16, 2024
(Grafikk / Alternativ Media / Norgesdemokratene)

Fakkeltog for trygghet i Vikersunds gater arrangeres torsdag 5. september av lokale Norgesdemokrater

september 2, 2024
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
mandag, juni 16, 2025
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Dagens video

USA har blitt lovløshetens land (video)

Ulovlige migranter fra Haiti kommer i oppblåsbare båter på stranden i Florida. I Texas og Arizona har de aldri opplevd lignende trykk med ulovlige migranter. USA rives i filler. Se en rekke videoer nederst i artikkelen.

Henrik Arnesen Av Henrik Arnesen
desember 18, 2021
i Dagens video
Reading Time: 3 mins read
448
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Et land er ikke sterkere enn hvor bra de klarer å håndheve lovene sine. Å beskytte grensene sine.

USA er på vei til å rives i stykker av ulovlig innvandring. Hver måned tar grensepolitiet over 170.000 ulovlige innvandrere. Ja, du leste riktig. Ett hundre og sytti tusen. Hver måned. Det nærmer seg 2 millioner ulovlige innvandrere i året. Hvert år. Og det er de som blir tatt.

Les også: Kaos på grensen til USA – tusenvis bor under åpen himmel (video)

Les også: FN hyller Biden som vil bringe fire ganger så mange flyktninger til USA som Trump ønsket

Den store majoriteten av dem får bli i landet. Og de er ikke av europeisk opprinnelse. Det vil radikalt endre den demografiske sammensetningen i landet. Og har enorme konsekvenser for økonomien, politikken og kriminaliteten. USA er i ferd med å bli en 3. verdens nasjon. Det er bare et spørsmål om tid. Ikke om.

Det hele er gjort med vilje fra politikerne i Washington DC. Fra lederne i de store selskapene. Fra pressgruppene som jobber med nasjonale og internasjonale spørsmål. Det hele ble åpnet med brask og bram med den såkalte Immigration Act of 1965, der man endret innvandringslovene til landet. Før dette var det i all hovedsak europeere som innvandret til USA. Nå åpnet man slusene til den 3. verden. Og de kom i en så stor mengde at hvite mennesker i landet i nær fremtid vil være i minoritet. Dette er ikke bare udemokratisk. Det kommer også under FNs statuetter om folkemord. 

Les også: Folkemordet på hvite i USA fortsetter

Les også: CNNs TV-anker: «Færre hvite mennesker er spennende»

Vårt spørsmål er, hvorfor er dette ønsket? Hvem står bak? Og hva er målet med å rive i stykker verdens en gang mektigste nasjon. Og for å få det på det rene, det skjer ikke uten kamp. Vi snakker borgerkrig, intern uro, uavhengighetskamp for delstatene, Det hvite hus’ avvikling slik vi kjenner det. Og bak det hele sitter Russland og Kina og ser på for å ta til seg det som revner av internasjonal militær og økonomisk makt.

Det blir en urolig tid fremover. Også for Europa, hvor den samme utviklingen finner sted. Som i Australia og New Zealand. Og Canada. Og Norge.

Les også: Hvite i USA lager nye byer og samfunn vekk fra demokratene

Les også: Hyller og feirer at hvite mennesker blir en minoritet

Les også: «The Great Replacement Theory» er ikke en konspirasjonsteori slik massemedia påstår

Tags: AustraliaEuropaHaitiTucker Carlsonulovlig innvandringUSA
Del179Tweet112Del22

Unsubscribe
Henrik Arnesen

Henrik Arnesen

Journalist, ektemann og pappa. Nasjonalkonservativ og glad i landet mitt. Grønland barnehage og Lakkegata skole. Vekter i Oslo sentrum. Nå selvstendig næringsdrivende. Kontakt meg via e-post.

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.