fbpx
  • Siste nytt
  • Populært
pixabay

Fremmede språk bør forbys i moskeer i Norge

mai 30, 2020
(Lykten / Midjourney)

Du skal flås inn til beinet!

november 30, 2023

Nye tyranner fødes i kveld!

november 27, 2023
KRIG. (Foto: Lykten / Midjourney).

Vesten ramler av hesten

november 24, 2023
(Grafikk: Lykten / ChatGPT).

Slaget om menneskeheten seiler opp i USA og Vesten

november 21, 2023
(Pixabay)

Regissert misbruk av militære underdogs

november 18, 2023
(Pixabay)

– Ikke meningen at det skal gå bra!

november 13, 2023
Foto: Bablu Miah / @mearone "The New World Order is the Enemy of Humanity" artwork on Hanbury Street, Brick Lane #London #StreetArt / CC BY 4.0 DEED

Slik blir globaleliten kvitt siste hinder for den nye verdensordenen

november 7, 2023

Sverigedemokraterna større enn de tre regjeringspartiene til sammen

oktober 27, 2023
(Pixabay)

Hvorfor kan vi ikke kontrollere at stemmesedlene våre telles med?

oktober 7, 2023
(Illustrasjonsbilde / Pixabay)

Kaos gir først politistat – så en ny verdensorden

oktober 2, 2023
"Du skal dø, Allah skal brenne deg", sier en av de hissige muslimske motdemonstrantene på Mortensrud.

SIAN på Mortensrud – «Du skal dø, Allah skal brenne deg!»

september 30, 2023
(Skjermbilde / Klassekampen)

Radikalisering for åpen scene?

september 21, 2023
(Bilde: Legatum Publishing)

Legatum Publishing annonserer julekampanje på Ruter sine busser

september 20, 2023
Nancy Faeser fra SPD. (Foto: Privat).

Tyskland: Asylsøkere kan få stemmerett etter et halvt år i landet

september 20, 2023

Razzia mot patrioter i Tyskland og Sveits etter fredelig aksjon mot asylmottak

september 15, 2023

Sjokkvideo: New York Citys borgermester: «Innvandrerkrisen vil ødelegge byen»

september 9, 2023
(Foto: Privat).

Hans navn var Wes Smith (21)

september 3, 2023

AfD-politiker Stefan Korte i spennende diskusjon om geopolitikk og demografi

august 18, 2023
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
lørdag, desember 2, 2023
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Debatt

Fremmede språk bør forbys i moskeer i Norge

Hvorfor tillates det å forkynne islamske budskap på arabisk og andre fremmede språk i moskeer i Norge, spør vår bidragsyter.

Vidar Kleppe Av Vidar Kleppe
mai 30, 2020
i Debatt
Reading Time: 2 mins read
pixabay

pixabay

1.5k
Deling
Share on FacebookShare on Twitter
Etter min mening har moskeer i Norge dessverre i alt for stor grad blitt en «rugekasse» for hatet mot demokratiske og vestlige verdier som: Frihet, toleranse, likeverd, menneskeverd, ytringsfrihet og trosfrihet. Dette bare å nevne noen viktige verdier som skiller radikal islam fra norske og vestlige verdier.
 
Et godt norsk tiltak for å stoppe veksten av radikal islamisme i Norge må være at det må bli en langt bedre kontroll om hva som blir sagt og forkynt i norske moskeer. Derfor må Norge snarest innføre et forbud mot å holde taler og prekener på andre språk enn norsk i norske moskeer.
 
I Danmark med Sosialdemokratene i regjering, blir imamer som vier mindreårige utvist. Videre blir det skjerpet straff for å nekte muslimske kvinner å skille seg fra shariakontrakt, og flerkoneri skal straffes med to års fengsel.
 
Her har faktisk Erna Solberg og regjeringen mye å lære av danske sosialdemokrater hvordan radikale og kvinneundertrykkende islamisme skal bekjempes i vestlige demokratier. 
Tags: DanmarkislammuslimerNorgeVidar Kleppe
Del1165Tweet123Del25

Unsubscribe
Vidar Kleppe

Vidar Kleppe

Vidar Kleppe, norsk politiker (Demokratene, tidligere Frp) Stortingsrepresentant for Vest-Agder 1989–93 og 1997–2001. Nestleder i Fremskrittspartiet 1995–99. Medlem av Kristiansand bystyre 1987–99 og fra 2003 - 2023 - samt fylkestingsrepresentant for Demokratene siden 2003 -2023. Tidligere leder av kontrollutvalget i Vest-Agder og Kristiansand kommune i flere perioder. Ordførerkandidat for Demokratene i Kristiansand og 1. kandidat til fylkestingstingsvalget for Demokratene Agder i 2019. Demokratene fikk i 2019 hele 7511 stemmer og en oppslutning på hele 13,4 prosent i Søgne, Songdalen og Kristiansand med Vidar Kleppe, som ordførerkandidat i nye Kristiansand. Ingen andre politikere fikk i valget så mange personstemmer og slengere som Vidar Kleppe. Han fikk hele 3116 stemmer. Vidar Kleppe ble også gjenvalgt til fylkestinget i Agder, der Demokratene nå har tre fylkestingsrepresentanter.

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.