fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

Hunter Biden innrømmer at laptopen er ekte og ikke «russisk propaganda»

februar 2, 2023
(Pixabay)

For seint å barbere seg når haka er skåret av

mars 28, 2023

Er subsidiert vindkraft virkelig fremtiden for Norge?

mars 27, 2023
(Fotomontasje / skjermbilde / NRK / Legatum Publishing / Lykten)

– Innvandringslobbyen har blod på hendene og vi bør ha selvtillit nok til å påpeke dette

mars 27, 2023
(Pixabay)

Det skandinaviske korthuset

mars 25, 2023
Partileder i Demokratene, Geir Ugland Jacobsen (Foto: Privat).

Norgesdemokratene og Ukraina – tilsvar fra partileder Geir Ugland Jacobsen

mars 24, 2023
(Pixabay)

Den «globale landsbyen» overtar gamle Norge

mars 22, 2023

Nyhetsrunden 21.3.2023 – Ap-rasisme, politiet frykter grovere gjengvold, 16-åring nær halshugget i Danmark og falske hatforbrytelser

mars 21, 2023
(Pixabay)

Vindturbiner er ikke bærekraftig på noe vis – verken økonomisk eller for miljøet og naturen

mars 19, 2023
(Pixabay)

Gni søvnen ut av øynene før det er for sent !

mars 16, 2023
Narcissus av Caravaggio. (år 1596).

Kjemp for alt du har kjært!

mars 13, 2023
Skjermbilde: iNyheter

Partileder i Norgesdemokratene kommenterer uroen i partiet

mars 12, 2023

Nyhetsrunden 12.3.2023 – Drapsforsøk i Oslo, Sverige synker videre ned i innvandrervolden, finske skolegutter mishandlet og mye mer

mars 12, 2023
(Pixabay)

Ukraina – åstedet for den gamle verdens ende?

mars 7, 2023

Nyhetsrunden 5.3.2023 – Nav-kontorer skal barrikaderes, nytt islamsk terrorangrep i Sverige og Trump krever 50 billioner dollar fra Kina

mars 5, 2023
Pixabay

Siste rester av vestlig kultur skal ødelegges

mars 3, 2023

Nyhetsrunden 28.1.2023 – Pengedryss over anti-norske organisasjoner, 11-åringer seksuelt overfalt på badeland, og eldre og syke kastes ut av sine boliger

februar 28, 2023
(Foto: Pixabay)

Biomatene – dine nye arvinger?

februar 27, 2023
Amsterdam sentrum denne uken. (Foto: Lykten.no)

Leserbilder: Amsterdam er full av søppelhauger

februar 24, 2023
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
torsdag, mars 30, 2023
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Kommentar

Hunter Biden innrømmer at laptopen er ekte og ikke «russisk propaganda»

Presidentens sønn innrømmer nå via sine advokater at den famøse laptopen er hans. Massemedia har sammen med Biden-familien forsøkt å skjule både eksistensen og innholdet i flere år. Selv Twitter og Facebook sensurerte amerikanske aviser som publiserte avsløringene.

Redaksjonen Av Redaksjonen
februar 2, 2023
i Kommentar
Reading Time: 3minutter å lese
377
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Bilder av grov narkotikabruk og nakne prostituerte. Dokumenter med bevis på pengeoverføringer og korrupsjon til internasjonale aktører. Detaljerte brev og filmer som avslører intriger, utroskap og bedrageri innad i Biden-familien. Dette er bare noen av de tusenvis av dokumentene man fant på Hunter Bidens laptop i 2019, før presidentvalget mellom Joe Biden og Donald Trump.

Men det hele ble undertrykket og fornektet av massemedia og føderale myndigheter som FBI. Det gikk så langt at Twitter stengte ned kontoen til New York Post da de publiserte nyheten. Nå har Hunter Biden innrømmet at laptopen er hans. Avsløringen kommer bare uker etter at man fant store mengder graderte dokumenter fra Det hvite hus på flere eiendommer tilhørende Joe Biden. Inkludert et hus som hans sønn, Hunter, «leide» av faren sin for 50.000 dollar i måneden i et område der høyeste leiepris på hus er ca. 3.000 dollar. Hunter hadde dermed adgang til gradert informasjon fra sin far. Samtidig som han brukte hundretusenvis av kroner på prostituerte og narkotika. 

Les også: New York Times innrømmer at Hunter Bidens laptop er reell

In a court filing today, Hunter Biden *finally* confirmed what we all knew: the laptop was his.

By doing this, he confirmed another thing we all knew: Joe Biden lied. pic.twitter.com/Vv7BKaetnD

— Kyle Martinsen (@KyleMartinsen_) February 2, 2023

Today's cover: New tactic: Hunter Biden is the ‘laptop from hell’ victim https://t.co/S7iCzxiAYJ pic.twitter.com/BLHdNevP3F

— New York Post (@nypost) February 2, 2023

Les også: Twitter og Facebook sensurerte avsløring om Joe Biden

Blant annet fant man på laptopen informasjon om at Hunter Biden skal ha tjent millioner av dollar fra utenlandske selskaper og aktører på sin fars rolle som visepresident og med lovnad om videre kontakt senere som president i Det hvite hus. Og at deler av inntektene også ble overført videre til «The Big Guy» som skal være Joe Biden selv.

Den ble omtalt som «Laptopen fra helvete», som president Joe Bidens narkomane sønn «glemte» i en reparasjonsbutikk i hjemstaten Delaware. Etter en lang periode uten å ha betalt for reparasjonen eller å ha hentet laptopen, tilfalt den eieren av butikken. Som åpnet den og fant innholdet.

Les også: Video: Massemedias løgner avslørt – «Joe og Hunter Biden gjorde ingenting galt»

This is what Biden's lawyer—Abbe Lowell—failed to tell the Department of Justice and the Delaware Attorney General.

Hunter legally abandoned the laptop, and it became the property of John Paul Mac Isaac. Read the last paragraph.

We will not be intimidated. pic.twitter.com/5ZvKq9OZVs

— Rudy W. Giuliani (@RudyGiuliani) February 2, 2023

Hunter Biden’s business was selling access to his father.

At a minimum, the FBI needs to search Hunter’s home and business addresses for classified documents. pic.twitter.com/a8GBxeu3Zu

— Ted Cruz (@tedcruz) February 2, 2023

NYPost’s @mirandadevine: There are emails suggesting Hunter Biden may have been selling classified intelligence for crack money pic.twitter.com/XzobJXLlbY

— Tom Elliott (@tomselliott) January 31, 2023

Men det demokratiske partiet, Biden-familien og massemedia forsøkte å begrave innholdet og avsløringene. Det ble feilaktig – og uten grunnlag – påstått at det var «russisk propaganda» og oppfunnet for å skade Joe Biden og hans presidentkampanje.

Og de hadde rett. En såpass stor andel av demokratiske velgere har uttalt at de ville stemt annerledes om de hadde fått vite om innholdet på laptopen at det ville kunne ført til at Joe Biden tapte presidentvalget.

Men nå innrømmer altså Hunter Biden via sine advokater at laptopen er hans. 

Det er nok en svært alvorlig ripe i lakken for massemedia som har vært vannbærere for det demokratiske partiet og Joe Biden. Avsløringen viser at de har valgt å være politiske aktivister og propagandaorganer for demokratene heller enn objektive og sannhetssøkende. Påstanden om falske nyheter har i så måte fått nok et bein å gå på.

Nå bare venter vi på massemedia og journalistenes unnskyldning til amerikanske velgere. Og norske avislesere. Men vi holder ikke pusten.

Hunter Biden paid assistant thousands off the books for filthy sex chats, texts show https://t.co/WvHIWnl2pU pic.twitter.com/53GsL8B33h

— New York Post (@nypost) February 1, 2023

Whoa – 2 months after receiving a $500k investment from Hunter Biden's Rosemont Seneca in 2014, Ukrainian biolab Metabiota receives $23.9M contract from DOD

MB only received ~$340k from DHS prior yr

Is this why Zelensky ordered all Metabiota files destroyed?
🔦: @TruthNinja316 pic.twitter.com/fVzK6V2wlQ

— DC_Draino (@DC_Draino) January 31, 2023

Tags: Hunter BidenJoe BidenLaptopNew York PostRusslandUSA
Del151Tweet94Del19

Unsubscribe
Redaksjonen

Redaksjonen

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.