fbpx
  • Siste nytt
  • Populært
Robert Mueller at The White House. Wikimedia Commons. Author: Pete Souza

Går verden en bedre tid i møte?

april 8, 2019
Deichman bibliotek i Oslo. Foto: Lykten.no

Åpent brev til Oslos offentlige bibliotek-fuhrer, Knut Skansen

mai 30, 2023
(Pixabay)

Takk og farvel!

mai 15, 2023

VIDEO: Intervjuer med Norgesdemokratenes partiledelse

mai 14, 2023

VIDEO: Legatum Publishing – Dere skal ikke erstatte oss! – konferanse

mai 11, 2023
(Pixabay)

Nå er det vanlige folks tur – til å dra til helvete !

mai 9, 2023
Renaud Camus / Legatum Publishing

Skal venstreekstremister sette rammene for ytrings- og forsamlingsfriheten i Oslo?

mai 8, 2023
(Pixabay)

Vestens folk narres atter trill rundt!

mai 6, 2023
Fagforbundet logo / Marianne Billing. / (CC BY-SA 3.0 NO)

Har Fagforbundet verdier i tråd med den frie demokratiske ånd?

mai 5, 2023
NINA CAPPELEN. (Foto: Privat).

Er du villig til å ofre helsen for å «redde klimaet»?

mai 5, 2023
Selv steinaldermannen skjønte at han trengte brennbar energi til både mat og varme i hulen sin. Og lopper og lus spiste nok på ham - ikke omvendt. (Pixabay)

Livsoppholdende energi – menneskenes fiende ?

mai 2, 2023
Prekestolen. (Pixabay)

MDG – et postreligiøst offer for globaleliten

april 29, 2023
(Pixabay)

Løgn ala Sovjet – hver eneste dag

april 25, 2023
Reinert Skadsem. (Foto: Privat).

Hva fikk FrP til da de var i regjering?

april 23, 2023

Aftenposten promoterer dragshow for mindreårige barn

april 21, 2023
(Illustrasjon / Legatum Publishing)

Pressekonferanse om Den store befolkningsutskiftningen på Deichman Bjørvika 11. mai

april 20, 2023

Ny sortvasking av historisk karakter – Kleopatra har blitt mørkhudet

april 20, 2023
(Foto: Privat).

Selvfølgelig er innvandring et tema ved valget 2023

april 19, 2023
(Pixabay)

Krona ledes mot stupet – vi tvinges mot Euro

april 18, 2023
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
torsdag, juni 8, 2023
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Leserinnlegg

Går verden en bedre tid i møte?

Det foregår mye bak kulissene i maktkampen om USAs politiske fremtid og Brexit i Europa. Vår kommentator setter likhetstegn med Mueller-rapporten og tiden etter andre verdenskrig.

Leserinnlegg Av Leserinnlegg
april 8, 2019
i Leserinnlegg
Reading Time: 2minutter å lese
374
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Av Ivar Systad, samfunnsdebattant

Det er nå kun få dager igjen til Mueller sin rapport blir offentliggjort, og på nettet koker det med alle mulige teorier om hva som vil komme til å bli følgene av denne rapporten. Det spekuleres i alt fra at de skyldige vil prøve å starte verdenskrig til at de vil begå selvmord.

Selv vil jeg anta at mange av disse som vet at de vil bli arrestert, stille og rolig forsvinner fra landet, med for eksempel nytt pass utstedt fra New Zealand med nytt og falskt navn, en liten operasjon med ansiktet og vipps, et nytt menneske. Dette er ingen vanskelig manøver for globalistene og har vært gjort mange ganger før.

Vi husker spesielt etter krigen, tusenvis av nazister fikk nye pass av Vatikan-staten med falske navn, slik at de kunne reise hvor de ville i verden for å starte nye liv, mens de fortsatte kampen for et nazi-styrt verdens herredømme.

Det er etter min mening i realiteten denne kampen som fortsatt pågår, selv om Hitler etter hva som sist er kommet for en dag, døde en gang på 60-tallet i Paraguay om jeg ikke husker feil. Det ble laget en TV serie om dette som ble sendt på History Channel – kanalen med tittelen» Hunting Hitler» i tre deler med til sammen 20 episoder, anbefales for folk som ønsker å få vite hva som virkelig hendte den gangen. Dessverre ble serien stoppet da det begynte å bli for mange detaljer offentliggjort, som stemte med virkeligheten mot de skyldige, som etter min mening bare beviser at de fortsatt trekker i trådene når ting blir for nærgående. Selv fikk jeg vite for over 40 år siden, av en kollega fra Argentina som var gutt den gangen, og opplevde at Hitler kom til hans hjemland og ble hyllet og mottatt som en konge, som han sa.

Dette var også en av grunnene til at jeg selv begynte å stille meg spørsmål om mye som var offentlig fremsatt som fakta, i virkeligheten var det.

Etter Brexit-avstemningen og valget av president Trump, ser vi heldigvis at flere og flere våkner opp av sin politiske dvalesøvn. Dette lover godt for fremtiden, men jeg tror det vil ta flere år før president Trump klarer å få overtaket på «Deep State» og globalistene, så han trenger en periode til. Kanskje sønnen Don jr.,stiller som president-kandidat, etter at faren er ferdig med sine to perioder ?

Det er lov å leve i håpet.

Tags: BrexitDonald TrumpIvar SystadMueller
Del160Tweet89Del18

Unsubscribe
Leserinnlegg

Leserinnlegg

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.