fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

10.000 politibetjenter i England forbereder seg på opptøyer fra venstresiden

april 10, 2019
(Illustrasjon: Norgesdemokratene.no)

Vold, ran og drap – til høsten kan du stoppe det

juni 1, 2025
(Illustrasjonsbilde / Pixabay)

Er NATO en forsvarsorganisasjon?

april 19, 2025
Skjermbilde fra Youtube. Anne Weider Aasen rynker på nesen. (Video lenger ned i saken).

Rynket på nesen, men ga konservativt bokforlag medhold (VIDEO)

februar 28, 2025
(Foto: Legatum Publishing)

Ytringsfrihet under press i bokbransjen

februar 27, 2025
(Illustrasjon)

Faktisk.no fratatt retten til faktasjekking

januar 14, 2025
Massepsykose (Illustrasjon/Grok/Lykten.no).

Massepsykose – hvordan kan nordmenn være så lette å lure?

januar 4, 2025

– Det går en grense for hvor mange kriser et folk skal tåle, sier Ugland Jacobsen i nyttårstalen til Norgesdemokratene

januar 1, 2025

Det å sette spørsmålstegn ved kvinners rett til abort gjør du ikke ustraffet i dagens politiske klima

desember 20, 2024
Grafikk: Rett på media

Joe Biden benådet sin sønn for titalls kriminelle handlinger – inkludert «laptopen fra helvete»

desember 2, 2024
Thomas Hylland Eriksen, professor i sosialantropologi, holder appell under en demonstrasjon for papirløse asylsøkere i 2011. (Foto: GAD / CC BY-SA 3.0)

Thomas Hylland Eriksen er død – en spiker i den norske kista

november 28, 2024
Frostatingloven fra Magnus Den Gode på midten av 1000 tallet

Rettsstaten og objektiv lovgivning

november 24, 2024
(Illustrasjonsbilde / Canva)

Sivilisasjonens evige utfordringer

november 9, 2024

LIVE! USA-valget 2024 – følg valgkvelden og natten her!

november 5, 2024
Foto: Brett Weinstein (Wikipedia user Nrbelex), CC BY-SA 2.0)

VALGET I USA: Frykter opptøyer hvis Trump vinner

november 5, 2024

Donald Trump på verdens største podcast – se intervjuet her!

oktober 26, 2024

Trump på verdens største podcast – NRK i panikkmodus

oktober 23, 2024
Tryggere i Irak enn Sverige, forteller en tidligere flyktning. (Foto: Skärholmen August 2014 /Arild Vågen /  Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)

Sveriges forfall – Iraker flyttet tilbake til hjemlandet – «Mye tryggere enn i Sverige»

oktober 16, 2024
(Grafikk / Alternativ Media / Norgesdemokratene)

Fakkeltog for trygghet i Vikersunds gater arrangeres torsdag 5. september av lokale Norgesdemokrater

september 2, 2024
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
mandag, juni 16, 2025
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Notiser

10.000 politibetjenter i England forbereder seg på opptøyer fra venstresiden

Den politiske venstresiden anses å være så voldelig og udemokratisk at britiske politimyndigheter nå har trent over 10.000 betjenter for å takle opptøyer, hærverk og plyndring i forbindelse med Brexit.

Redaksjonen Av Redaksjonen
april 10, 2019
i Notiser
Reading Time: 2 mins read
583
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

Venstresidens såkalte toleranse og demokratiske innstilling er like dyp som en sølepytt. Så fort de ikke får viljen sin så starter man kampanjer, demonstrasjoner og opptøyer. Bare se på G8-møtene i Europa, president Trumps valgseier i USA, noe som har med Israel å gjøre, eller nå nylig, Brexit i Storbritannia. Uansett hvilket politisk område det dreier seg om, så er løsningen fra venstresiden ofte vold og uro. Og med seg på laget har man alltid mennesker med ikke-vestlig bakgrunn, som er overrepresentert i plyndringen, volden og vandalismen hver gang venstresiden går amok.

Nylig fikk en politiker og familiefar fra det nystartede nasjonalistiske partiet Alternativ for Sverige inngangspartiet i hjemmet sitt bombet. Ingen i familien ble fysisk skadet under angrepet, men volden viser hvor langt venstresiden er villig til å gå for å stilne sine politiske motstandere.

I England har man nå trent over 10.000 politibetjenter i opptøyer i avvente av Brexit-forhandlingene. Toppsjef hos politiet i Storbritannia, Charlie Hall, gikk nylig ut med informasjon at man forbereder seg på omfattende opptøyer, vandalisme, plyndring og vold. Det skal være flere betjenter enn det man satte inn etter opptøyene sommeren 2011, der venstresiden og innvandrere gikk amok i dagevis på gatene i hovedstaden London. 

Politistyrken skal kunne være klar fra en til åtte timer etter at beskjeden om mobilisering kommer. Og de skal kunne fungere i over en uke på full styrke.

Tiltaket kommer etter at den politiske venstresiden og globalistene har brukt en sterk og hatefull retorikk mot Brexit-politikere og velgere. Ifølge politiet skal det ha vært minst 37 Brexit-relaterte forbrytelser de siste ukene, hvorav halvparten var trusler og verbal mishandling. 

Samtidig som nyheten om de 10.000 politibetjentene kommer i forbindelse med Brexit-avstemningen, så har en spørreundersøkelse blant innbyggerne i Storbritannia vist at befolkningen ønsker en mer restriktiv innvandringspolitikk. Svaret var nærmest likt uansett hvilken aldersgruppe eller etnisk bakgrunn som ble spurt. Selv de som ønsker å bli værende i EU var enige.

LES VIDERE PÅ KILDEN: Voice Of Europe
Tags: BrexitEnglandpolitisk voldStorbritanniavenstresiden
Del347Tweet98Del20

Unsubscribe
Redaksjonen

Redaksjonen

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.