fbpx
  • Siste nytt
  • Populært

Afrikansk migrant arrestert 107 ganger – sluppet løs selv etter å ha truet kvinnelig butikkansatt med kjøttøks

november 16, 2018
DREPT: MIlan

Hans navn var Milan Loncar (25)

januar 23, 2021

Nyhetsrunden 22.1.2021 – Nytt AUF-juks, studie viser at masseinnvandring er mislykket og Antifa slettes fra sosiale medier

januar 22, 2021

Nyhetsrunden 21.1.2021 – Joe Biden som Jesus, Mohammad mest populære guttenavn i Oslo og to millioner utenlandsfødte i Sverige

januar 21, 2021
(Pixabay)

Unionens fremtid

januar 20, 2021

Nyhetsrunden 20.1.2021 – Trumps siste og episke tale, NRK med islam-propaganda rettet mot barn og ytterligere koronarestriksjoner i Oslo

januar 20, 2021
(Illustrasjon: Lykten.no).

Den politiske sumpen inntar USA nok en gang

januar 20, 2021

Hva gjør pakistanere i Norge, egentlig?

januar 19, 2021
(Foto: identitaer.dk)

Danske patrioter kuppet islamistmarkering – hylles i sosiale medier

januar 18, 2021

Nyhetsrunden 18.1.2021 – 13-åring knivstukket utenfor kjøpesenter i Oslo, mykere koronaregler og flere apper ønskes fjernet fra nettet

januar 20, 2021

Nyhetsrunden 17.01.2021 – Antirasistisk koronavaksinering, barneran i Oslo, bomberekord i Sverige og forbud mot runeskrift

januar 17, 2021

Nyhetsrunde 16.01.2021 – Dødsfall etter koronavaksine, NRK-sensur, politidrap, terror mot Trump m.m.

januar 16, 2021
VOLDTOK BESTEMOR SOM PASSET BARNEBARNET SITT. Hasan Muse Aden (35). (Foto: Politiet).

Hasan tvang seg inn i Ediths hjem og mishandlet henne – ble sluppet fri og voldtok bestemor som passet barnebarnet sitt

januar 16, 2021

Vil du lese de store, interessante og mest delte sakene på nettet?

januar 16, 2021

CNN sammenlignet 74 millioner amerikanere med nazister og Ku Klux Klan

januar 15, 2021
(Foto: Demokratene / Privat / Pixabay).

Erna Solberg og regjeringen svikter de arbeidsledige

januar 14, 2021
(Skjermbilde / Fox News).

Trump avslørte venstresiden og massemedias hat og dobbeltmoral

januar 14, 2021

Bidens antirasistiske sjef tror at sorte er «genetisk overlegne» hvite mennesker

januar 13, 2021
(Foto: Vidar Kleppe / Privat).

Dette var Oslo FrPs «egne politiske agenda»

januar 13, 2021
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
lørdag, januar 23, 2021
Lykten
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Ingen resultat
Vis alle resultater
Lykten
Ingen resultat
Vis alle resultater
Hjem Utenriks

Afrikansk migrant arrestert 107 ganger – sluppet løs selv etter å ha truet kvinnelig butikkansatt med kjøttøks

Frieord.no Av Frieord.no
november 16, 2018
i Utenriks
Reading Time: 3minutter å lese
301
Deling
Share on FacebookShare on Twitter

 

Mens europeere mister jobb, bil og hjem hvis de bryter loven, og ofte også må i fengsel, får migranter fra den tredje verden både en, to og… ja, 107 sjanser!

En økonomisk migrant fra Ghana skal ha stjålet fra matbutikker og hatt voldelige utbrudd i Berlin i flere år. Han skal sågar ha blitt arrestert hele 107 – hundreogsyv – ganger av politiet for kriminelle handlinger, bare for å bli sluppet ut på gaten rett etterpå.

Årsaken skal være at ghaneseren skal ha vært diagnosert som paranoid schizofren. 

Les også: Muslim amok med kniv på tog i Tyskland – ropte «Allahu Akbar» – drepte en og skadet tre

Les også: Småbarnsmor døde etter ha blitt tent på i Tyskland – afrikansk ektemann arrestert

Kommt der Dauerdieb vom Kudamm jetzt endlich in die Psychiatrie? https://t.co/51mZ59tQd0

— BZ Berlin B.Z. (@bzberlin) November 6, 2018

Les også: Høygravide Maria (19) brent ihjel levende av tyrkere i Tyskland

Les også: Muslimsk terrorist kjørte inn i kristent julemarked – 12 drept – 56 skadd

I november sist år gikk ghaneseren fra trusler og over til potensielt dødelig vold, da han viftet en kjøttøks mot en kvinnelig butikkansatt:

– Han sparket meg plutselig i brystet. Hvis en kunde ikke hadde kommet meg til unnsetning, så ville han mishandlet meg, sier kvinnen til avisen B.Z.

Selv da nektet politiet og myndighetene å sikte og fengsle afrikaneren.

Les også: Flyktningbarn angrep togpassasjerer med øks i Tyskland – skrek «Allahu Akbar»

Les også: Terror i Tyskland: Øksedesperado amok i Düsseldorf – syv personer skadet – 13 år gammel jente hugget i armen

Det var først i mars i år at mannen måtte se innsiden av et tysk fengsel. Da forsøkte han å stjele flere flasker med sjampo fra et apotek. Han ble tatt på fersk gjerning av de ansatte, men nektet å gi tilbake flaskene eller å la seg pågripes og truet de ansatte på livet.

Foto Olaf Wagner

Ghaneseren er imidlertid ikke den eneste økonomiske og ulovlige migranten bosatt i Tyskland som har et uendelig antall «slipp ut av fengsel»-frikort.

Han blir grundig slått av en annen afrikansk migrant som har mer enn 540 – femhundredeogførti – saker på seg i Frankfurt, og  har fått gå hver eneste gang. Dette fordi mannen ikke hadde noen ID-papirer og lokale myndigheter ikke visste mannens opprinnelsesland og dermed ikke kan deportere ham.

Les også: Syrisk asylsøker amok med machete på gaten i Tyskland – gravid kvinne hakket ihjel

Les også: Muslimsk migrant drepte en og skadet fem med kniv på matvarebutikk i Hamburg

 

Kriminalitetsstatistikken har skutt i været i Tyskland de siste årene som følge av den ukontrollerte innvandringen satt igang av forbundskansler Angela Merkel.

Les også: Sjokktall fra Tyskland: Migranter bak 142.500 forbrytelser på seks måneder

Les også: Flyktning med kniv holdt kvinne som gissel utenfor flyktningsenter i Hamburg

Kilde: RT.

Tags: afrikanskGhanakjøttøksTyskland
Del120Tweet75Del15

Unsubscribe
Frieord.no

Frieord.no

Artikkelen/artiklene er hentet fra de nedlagte nettstedene Frieord.no og Ordetermitt.com

  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast
Lykten

Copyright © 2020 LyktenNo.

  • Tips oss
  • Støtt oss
  • Send inn innlegget ditt
  • Kontakt oss
  • Om oss

Ingen resultat
Vis alle resultater
  • Notiser
  • Innenriks
  • Utenriks
  • Multimedia
  • Kommentar
  • Leserinnlegg
  • Podcast

Copyright © 2020 LyktenNo.